Střídače centrální

Solární panely
 

Střídače centrální

Sunny Central 200/250/250HE/350

Přímé připojení k síti nízkého napětí

První volba pro použití ve středních a velkých FV elektrárnách: Pomocí osvědčených střídačů Sunny Central 200, 250 a 350 dosahují provozovatelé systémů se stejnorodou strukturou umístěných na volných plochách a na střechách dobrých energetických výnosů. Na DC straně mají střídače Sunny Central pět, osm nebo dvanáct jištěných vstupů pro rozvodné DC skříně. Na AC straně lze mezi sebou propojit několik přístrojů. Je tak možné dosáhnout výkonu FV generátoru ve výši několika megawattů. Zatímco střídače Sunny Central 200, 250 a 350 se připojují přímo k síti nízkého napětí, je střídač Sunny Central 250HE vhodný pro přímé napájení na úrovni vysokého napětí.

Podrobná specifikace

SUNNY CENTRAL 400HE/500HE/630HE

Řízení elektrické sítě se vším všudy

Vyšší výkon při nižších systémových nákladech, vysoká flexibilita při konfigurování systému a nejlepší vyhlídky pro budoucnost: Jako inovace úspěšné rodiny HE nabízí přístroje Sunny Central 400HE, 500HE a 630HE prvotřídní techniku v nejnovějším stavu vývoje. Díky rozsahu vstupního napětí rozšířenému až do 1000 V nevznikají žádné další náklady na možnost EVR. Integrovaný hlavní rozvod DC zjednodušuje systémovou techniku v terénu, přičemž se zároveň redukují nároky na instalaci. A kromě toho střídače nové série HE jako první splňují požadavky „směrnice o středním napětí“, které platí od července 2010. Stabilizují veřejnou elektrickou síť, podporují síťové napětí a regulují parametry elektrické sítě. Investice, která se vyplatí i v budoucnosti.

Podrobná specifikace

SUNNY CENTRAL 400MV/500MV/630MV

Kompaktní stanice pro přímé napájení středního napětí a bezpečnou správu sítě.

Stanice zahrnuje vše: Přístroj Sunny Central MV je vybavený centrálním střídačem SMA z nové rodiny HE a transformátorem středního napětí a odevzdává energii přímo do sítě středního napětí. Výhoda: Opuštěním transformátoru nízkého napětí dosáhne provozovatel systému vyšších výnosů při nižších nákladech na střídač. Pro venkovní použití se přístroj Sunny Central MV dodává „na klíč“ jako betonová kompaktní stanice. Kromě toho se přístroj Sunny Central MV aktivně podílí na správě sítě. Splňuje tak všechny požadavky směrnice o středním napětí, které platí od července 2010.

Podrobná specifikace

SUNNY CENTRAL 800MV/1000MV/1250MV

Výkonná stanice středního napětí pro přímé napájení středního napětí

Pro ještě větší výkon: Dva výkonné přístroje Sunny Central HE od firmy SMA jsou součástí stanice středního napětí (MV), která odevzdává energii přímo do společného transformátoru středního napětí. Tak může například ze dvou střídačů Sunny Central 630HE vzniknout stanice Sunny Central 1250MV. Výhoda: Odpadnutím transformátoru nízkého napětí se zvyšuje stupeň účinnosti při nízkých nákladech na střídače. Kromě toho přináší přístroj Sunny Central MV ty nejlepší vyhlídky do budoucna: Jako první centrální střídač splňuje všechny požadavky směrnice o středním napětí. Bezpečná investice, která se vyplatí i pro budoucnost.

Podrobná specifikace
 
Tel.: (+420) 602 102 020
Fax: (+420) 491 522 622