Obchod

Solární panely
 

Obchod

Obchodní podmínky

  1. Přímou výrobní zakázku a následný import do ČR vyřídíme ve lhůtě 8-12 týdnů od objednání (tato dodací lhůta se týká objednávek do celkové výše 1MW. Nad tuto hranici je nutno dodací lhůtu řešit individuálně podle momentální naplněnosti výrobní kapacity v daném čase objednávky).
  2. Dodávka z našeho konsignačního skladu v Broumově je možná ihned po zaplacení.

Dodací podmínky

Dodací podmínky záleží na potřebě zákazníka. Zvolená dodací podmínka by měla vycházet z Incoterms 2000 (viz. http://www.cechofracht.cz). Nejčastější dodací podmínkou, kterou realizujeme, je CIP-místo určení v ČR.

Platební podmínky

  1. V případě objednávky do výroby v CEEG, tedy při importu FV panelů z Číny přímo k zákazníkovi v ČR požadujeme:
    1. Zálohovou platbu ve výši 5% z celkové kupní ceny a to proti podepsané kupní smlouvě. Zbývajících 95% požadujeme po vyclení dodávky v ČR a připravení zásilky v našem expedičním skladě v Broumově, tedy těsně před dodáním na sjednané místo určení.
    2. Platba ve výši 100% s odloženou splatností po dodání zboží na sjednané místo určení s platební podmínkou buď Dokumentární inkaso (CAD), nebo Akreditiv (L/C).
  2. V případě dodávky z našeho tuzemského, konsignačního skladu nabízíme hladkou platbu ve výši 100% v okamžiku dodání a převzetí zboží.

Cena

Cenu je s námi nutno dohodnout individuálně a to podle celkově objednaného výkonu, dále jestli se jedná o objednávku do výroby, nebo nákup z našeho konsignačního skladu, atd…

Ujišťujeme Vás ale, že naše cena bude vždy s kvalitativně srovnatelným výrobkem konkurence schopná.

Servisní podmínky

 
Tel.: (+420) 602 102 020
Fax: (+420) 491 522 622