Střídače s transformátorem

Solární panely
 

Střídače s transformátorem

SUNNY BOY 1200/1700

Osvědčená technika pro bezpečné investice

Univerzálně použitelné: Střídače Sunny Boy 1200 a 1700 lze díky galvanickému oddělení využít v nejrůznějších AC sítích. Přístroj je navíc vhodný k jednoduchému uzemnění FV generátoru. Jeho integrovaný DC odpínač zátěže ESS zjednodušuje instalaci a současně snižuje náklady na montáž. Jelikož je vybaven technologií sledování MPP OptiTrac, i při dynamických změnách počasí vždy najde optimální pracovní bod. A spolehlivě tak promění sluneční energii v energetické výnosy.

Podrobná specifikace

SUNNY BOY 2500/3000

Naše bestsellery

To, že určitého produktu se v celosvětovém měřítku prodalo více než jiného produktu stejné řady, nemusí být znakem kvality. Nicméně Sunny Boy 2500 i Sunny Boy 3000 zaručují vynikající energetické výnosy, neboť ztráty při provozu jsou minimální. Jejich solidní techniké provedení a inovativní koncepce spínací techniky se optimálně hodí k nejčastější velikosti systémů napojených na elektrickou síť. Velký rozsah vstupního proudu umožňuje různé kombinace se všemi aktuálními technologiemi solárních článků — a díky rozsáhlým možnostem zobrazení a komunikace jsou Sunny Boy 2500/Sunny Boy 3000 nejlepším řešením pro Váš systém.

Podrobná specifikace

Sunny Boy 2000HF/2500HF/3000HF

Jednoduše výnosný

Nová generace střídačů s galvanickým oddělením. Střídače Sunny Boy HF nabité nejnovější technologií značky SMA nabízí nejvyšší energetický výnos v oblasti střídačů s transformátory v této výkonové třídě. Využitím nového DC konektorového kabelového systému SUNCLIX, zásuvného uzemnění FV generátorů (volitelné) a s lehce přístupnou konfigurační oblastí je instalace ještě jednodušší – díky nízké hmotnosti i z hlediska fyzické námahy. Široký rozsah vstupního napětí 175 až 700 voltů umožňuje mimořádně flexibilní navrhování systému. Střídače jsou díky modernímu grafickému displeji a použité bezdrátové komunikaci technologií Bluetooth® mimořádně uživatelsky příjemné.

Podrobná specifikace

SUNNY BOY 3300/3800

Rentabilní přístroje

Vynikající účinnost, bezvadná okolní charakteristika: tím se vyznačují tyto dva střídače Sunny Boy. Svou maximální účinností ve výši 95,6 % patří k nejlepším transformátorům této výkonové třídy a jsou nejlepším řešením, když jde o optimální energetický výnos. Oba přístroje jsou vhodné pro vnitřní i vnější instalaci a jsou vybaveny robustním krytem z hliníkového tlakového odlitku. Inovativní dvoukomorový princip chrání elektronické součásti před větrem a povětrnostními vlivy a zaručuje maximální efektivitu chladicího systému OptiCool, patentovaného firmou SMA. Výhodou je, že díky nízké teplotě součástí v celém střídači je zabezpečena vynikající reakce při přetížení a tím maximální hospodárnost FV systému.

Podrobná specifikace

SUNNY MINI CENTRAL 4600A/5000A/6000A

Naši malí velikáni

Střídače Sunny Mini Central 4600A, 5000A a 6000A přesvědčí především svou prvotřídní účinností: Spolehlivě zajišťují trvalé napájení maximálních energetických výnosů do veřejné elektrické sítě. Přitom díky různým výkonovým třídám umožňují vysokou flexibilitu při návrhu systémů. Jsou vhodné jak pro malé systémy, tak pro realizaci solárních parků s výkonem o několika 100 kW. Díky robustnímu krytu z hliníkového tlakového odlitku a osvědčenému chladicímu systému OptiCool zaručují tyto přístroje perfektní řízení teploty. Dosahují tak i při vysokých okolních teplotách maximální výnosy. Galvanické oddělení umožňuje flexibilní připojení: Tyto střídače řady Sunny Mini Central lze použít s krystalickými články i tenkovrstvými moduly.

Podrobná specifikace

SUNNY MINI CENTRAL 7000HV

Silný pomocník s galvanickým oddělením

Sunny Mini Central 7000HV se vyznačuje především vysokým rozsahem vstupního napětí ve výši do 800 V. Je proto vhodný k použití s moduly pro vysoké systémové napětí. Se střídačem SMC 7000HV je z tohoto důvodu možné zapojit do řady více modulů než s obvyklými střídači. To redukuje nároky na kabelové propojení na DC straně a snižuje náročnost instalace. Díky galvanickému oddělení lze Sunny Mini Central kombinovat s krystalickými články i tenkovrstvými moduly. Jeho rozsah výkonu umožňuje konstrukci velkokapacitních FV systémů složených z menších jednotek, což navíc dovoluje detailní monitoring systému. Robustní kryt a osvědčený chladicí systém OptiCool zabezpečují maximální výnosy – i při vysokých okolních teplotách a instalaci venku.

Podrobná specifikace
 
Tel.: (+420) 602 102 020
Fax: (+420) 491 522 622